Ishidi Eliqinile Le-PVC Elinemibala Eyokwenza I-Thereforming
Ipulasitiki ye-HSQY
I-HSQY-210119
0.12-0.30mm
Kucacile, Mhlophe, obomvu, oluhlaza okotshani, ophuzi, njll.
usayizi owenziwe ngokwezifiso
1000 kg.
| Ukutholakala: | |
|---|---|
Incazelo Yomkhiqizo
I-HSQY Plastic Group – Umkhiqizi Ohamba Phambili waseShayina wamashidi aqinile e-PVC anemibala yokushisa, izimpawu, amabhodi okukhangisa, imihlobiso yangaphakathi, kanye nezicelo zezimboni. Imibala egqamile engacacile nekhanyayo (obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, ophuzi, omnyama, omhlophe kanye neyokwenziwa ngokwezifiso), ukuphrinta okuhle kakhulu, ukuqina okuphezulu, ukungangenwa kwamanzi kanye nokumelana namakhemikhali. Ubukhulu 0.21mm–6.5mm, ububanzi ≤1280mm. Osayizi kanye nemibala eyenziwe ngokwezifiso. Umthamo wansuku zonke amathani angu-50. I-SGS eqinisekisiwe, ISO 9001:2008.
I-Red PVC Rigid Sheet Roll
Ama-PVC Rolls Anemibala Egqamile
Amashidi e-PVC Ombala Owenziwe Ngokwezifiso
| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Usayizi Weshidi | 915x1830mm, 1220x2440mm, Ngokwezifiso |
| Ububanzi Obukhulu | ≤1280mm |
| Ubukhulu | 0.21mm – 6.5mm |
| Ubuningi | 1.36–1.38 g/cm³ |
| Imibala | Kucacile, Mhlophe, Mnyama, Bomvu, Mphuzi, Luhlaza okwesibhakabhaka, Ngokwezifiso |
| Amandla Okudonsa | >52 MPa |
| Amandla Omthelela | >5 KJ/m² |
| I-MOQ | 1000 kg |
Ukuqina kwamakhemikhali okuphezulu kanye nezakhiwo ezinhle zokulwa nomlilo
Ibonakala kahle kakhulu futhi iqinisa i-UV kahle kakhulu
Izakhiwo ezinhle zemishini - ubulukhuni obuphezulu kanye namandla
Ukumelana nokuguga kwemithombo kanye nokuzicisha ngokwayo
Ukuqina okuthembekile kanye nendawo ebushelelezi engangeni manzi
Izinketho ezilwa nokungaguquguquki, ezilwa ne-UV, nezinamathelayo ziyatholakala
Umugqa Wokunwebeka
Inqubo Yokwenza Ikhalenda
Ukuhlolwa Kwekhwalithi
Umkhiqizo Oqediwe
Izimpawu Nokukhangisa: Izimpawu zangaphakathi/zangaphandle, imibukiso yemibukiso, amabhodi aphrintiwe
Ukwakhiwa kanye Nezangaphakathi: Ukumbozwa kodonga, izingxenye zodonga, amaphaneli ophahla, izindawo zokuhlobisa
Izimboni: Amathangi amakhemikhali, amapayipi okuhambisa amanzi, izivikelo zomshini (okumelana nokugqwala)
Ukupakisha Iphepha Lephalethi Nokwakha
Thumela Ukupakisha Okujwayelekile
Ukulayisha Isitsha

Umbukiso waseShanghai ka-2017
Umbukiso waseShanghai ka-2018
Umbukiso waseSaudi ka-2023
Umbukiso waseMelika ka-2023
Umbukiso wase-Australia ka-2024
Umbukiso waseMelika ka-2024
Umbukiso waseMexico ka-2024
Umbukiso waseParis ka-2024
Yebo - ukwakheka okuhle kakhulu nemibala egqamile yezibonisi ezibunjwe ngokwezifiso.
Ukumelana okuphezulu - kulungele amathangi amakhemikhali namaphaneli okuvikela.
Yebo - ingangeni manzi, ihlala isikhathi eside futhi itholakala ngemibala eyenziwe ngokwezifiso.
Amasampula wamahhala (ukuqoqwa kwemithwalo). Xhumana nathi →
1000 kg.
Njengoba ineminyaka engaphezu kwengu-20 yesipiliyoni, i-HSQY Plastic Group isebenza ngezimboni ezingu-8 futhi ithembeke emhlabeni wonke ngezixazululo zepulasitiki ezisezingeni eliphezulu. Iqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, sigxile emikhiqizweni eyenzelwe wena yezimboni zokupakisha, zokwakha kanye nezokwelapha. Xhumana nathi ukuze uxoxe ngezidingo zakho zephrojekthi!
Isigaba Somkhiqizo