I-HSQY
Ifilimu yokuvala ithreyi
0.06mm * ububanzi ngokwezifiso
Sula
Ukumelana nokushisa okuphezulu
Ukuvala amathreyi okudla e-CPET
| Ukutholakala: | |
|---|---|
Incazelo
Amafilimu okuvala ithreyi yokuvala ukushisa angenziwa ngokwezifiso e-HSQY Plastic Group, aklanyelwe amathreyi okudla e-CPET, enziwe nge-lamination ye-BOPET/PE esezingeni eliphezulu. Njengoba izinga lokushisa lisuka ku--40°C kuya ku-+220°C (ifriji kuya ku-microwave/oven), lawa mafilimu acacile, aphrintekayo aqinisekisa ukuthi izivalo ezingangenisi moya nezingenamanzi ukuze kuphephe ukudla futhi kube kusha. Afanele amakhasimende e-B2B embonini yokudla, amafilimu ethu asekela ukukhiqizwa kwebhrendi ngokwezifiso kanye nokuhambisana kwethreyi.
| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Izinto | I-BOPET/PE (Ukuvikela) |
| Ubukhulu | 0.05mm - 0.1mm, Kwenziwa ngezifiso |
| Ububanzi Bokugoqa | 150mm, 230mm, 280mm, Kwenziwa ngezifiso |
| Ubude bokugoqa | 500m, Okungenziwa Ngokwezifiso |
| Umbala | Ukuphrinta Okucacile, Okwenziwe Ngokwezifiso |
| Ingafakwa kuhhavini/Ingafakwa kuma-microwave | Yebo (kufika ku-220°C) |
| Iphephile Yefriji | Yebo (-40°C) |
| I-Antifog | Ongakukhetha, Ongakwenzela Ngokwezifiso |
| Izitifiketi | I-SGS, ISO 9001:2008 |
| Inani Elincane Le-oda (MOQ) | 500 kg |
| Imigomo Yokukhokha | Idiphozithi engu-30%, ibhalansi engu-70% ngaphambi kokuthunyelwa |
| Imigomo Yokulethwa | I-FOB, i-CIF, i-EXW |
Isiphetho esicwebezelayo sokwethula ukudla okukhangayo
Izakhiwo ezingcono kakhulu zokuvimbela ukuphepha kokudla
Ukuvala okungenamoya nokungavuthi ukuze kuhlale kusha isikhathi eside
Ukumelana nokushisa okuphezulu (kungafakwa kuma-microwave, kungafakwa kuhhavini kufika ku-220°C)
Iphephile efrijini kuze kufike ku--40°C
Ingaphinde isetshenziswe ngengubo yokuvikela inkungu ongayikhetha
Osayizi, izimo, kanye nokuphrinta okwenziwe ngezifiso ukuze kufakwe uphawu
Xhumana Nathi ukuze uthole ikhotheshini
Ubukhulu nobubanzi obungenziwa ngokwezifiso ukuze kulingane amathreyi athile
Amabhokisi okupakisha aphrintiwe ngokwezifiso mahhala anelogo noma uphawu lwakho
Izinketho zokulethwa endlini ngendlu ukuze kube lula
Amafilimu ethu okuvala ithreyi afanele amakhasimende e-B2B embonini yokudla, okuhlanganisa:
Ukupakishwa kokudla okulungele ukudliwa (amathileyi e-CPET)
Imikhiqizo yokudla eqandisiwe nengafakwa kuma-microwave
Izinsizakalo zokupheka kanye nokulethwa kokudla
Izitolo ezinkulu kanye nokupakisha ukudla okudayiswayo
Isitifiketi

Ukupakisha Okuyisampula: Kugoqwe futhi kusongwe ngefilimu evikelayo, kupakishwe emabhokisini.
Ukupakisha Okukhulu: Amaroli kuma-pallet, agoqwe ngefilimu yokwelula.
Ukupakishwa kwePallet: Ama-pallet ajwayelekile okuthumela kwamanye amazwe, angenziwa ngezifiso ngophawu.
Ukulayisha Isitsha: Kwenzelwe izitsha ezingama-20ft/40ft, kuqinisekisa ukuthuthwa okuphephile.
Imigomo Yokulethwa: I-FOB, i-CIF, i-EXW.
Isikhathi Sokuhola: Izinsuku eziyi-10-12 ngemuva kokufaka idiphozithi, kuye ngokuthi ivolumu ye-oda ingakanani.
Yebo, amafilimu ethu enziwe nge-BOPET/PE yezinga lokudla, ahlangabezana nezindinganiso zokuphepha eziqinile zokuthintana nokudla.
Yebo, sinikeza ubukhulu, ububanzi, kanye nokuphrinta okwenziwe ngokwezifiso ukuze kuhambisane nezidingo zakho zethreyi kanye nophawu.
Amafilimu ethu aqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, okuqinisekisa ikhwalithi nokuphepha.
I-MOQ ingu-500 kg, enokuguquguquka kwama-oda amancane esampula noma okulinga.
Ukulethwa kuthatha izinsuku eziyi-10-12 ngemuva kokufaka idiphozithi, kuye ngobukhulu be-oda nendawo oya kuyo.
Njengoba ineminyaka engaphezu kwengu-20 yesipiliyoni, i-HSQY Plastic Group isebenzisa amafektri ayi-8 futhi ithembeke emhlabeni wonke ngezixazululo zepulasitiki ezisezingeni eliphezulu. Iqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, sigxile emikhiqizweni eyenzelwe wena yezimboni zokupakisha, zokwakha kanye nezokwelapha. Xhumana nathi ukuze uxoxe ngezidingo zakho zephrojekthi!
Isigaba Somkhiqizo