Meist         Võta meiega ühendust        Varustus      Meie tehas       Blogi        Tasuta näidis    
Please Choose Your Language
Te olete siin: Avaleht » Plastleht » ABS-leht » HSQY 4x8 läbipaistev ABS-plastist leht

laadimine

Jaga:
Facebooki jagamisnupp
Twitteri jagamisnupp
liini jagamise nupp
WeChati jagamisnupp
LinkedIni jagamisnupp
Pinteresti jagamisnupp
WhatsAppi jagamisnupp
jaga seda jagamisnupp

HSQY 4x8 läbipaistev ABS läbipaistev plastleht

HSQY 4x8 läbipaistev ABS-leht on saadaval paksusega 0,3–6 mm vaakumvormimiseks, termovormimiseks ja tööstuslikuks tootmiseks. Standardsuurus 1220 × 2440 mm läikiva, mati, tekstuurse ja kohandatud värvivalikuga. Minimaalne kogus 1000 kg.
  • HSQY

  • ABS-leht

  • Must, valge, värviline

  • 0,3 mm - 6 mm

  • maks. 1600 mm

Saadavus:

ABS-leht

4x8 läbipaistev ABS-plastist leht termoformimiseks

HSQY 4x8 läbipaistev ABS-kile on jäik termoplastleht, mis on mõeldud vaakumvormimiseks, termovormimiseks, töötlemiseks ja tööstuslike komponentide tootmiseks. Lehe standardsuurus on 1220 × 2440 mm (4 × 8 jalga) , paksusega 0,3 mm kuni 6 mm ja maksimaalse laiusega 1600 mm.

ABS-leht ühendab endas kasuliku löögikindluse, jäikuse, mõõtmete stabiilsuse ja töötlemisomadused, mistõttu sobib see autode sisustusdetailide, kodumasinate korpuste, pagasikomponentide, sanitaartoodete, vaakumvormitud kandikute, reklaamnäidikute ja muude valmistatud plastdetailide jaoks.

HSQY pakub läbipaistvaid, valgeid, musti ja kohandatud ABS-lehti läikiva, mati ja tekstuurse pinnavalikuga. OEM-i, termoformimise ja tööstuslike tootmisprojektide jaoks on võimalik arutada erimõõtmeid, värve ja pinnaviimistlust.

4x8 läbipaistev ABS-lehtvideo

Selged ABS-plastist lehtmaterjali tootepildid

4x8 läbipaistev ABS-plastist leht

Läbipaistev ABS-plastist leht

ABS-plastist lehe vaakumvormimise rakendus

Vaakumvormitud ABS-i rakendus

kohandatud värviline ABS-plastist leht

Kohandatud värviline ABS-leht

4x8 ABS-lehe spetsifikatsioonid

HSQY pakub ABS-lehti mitmes paksuses, värvitoonis ja pinnaviimistluses vaakumvormimiseks, termovormimiseks, töötlemiseks ja tööstuslikuks tootmiseks. Järgmised spetsifikatsioonid kehtivad praegusele tootevalikule.

Kinnisvara üksikasjad
Toote nimi 4x8 läbipaistev ABS-plastist leht
Bränd HSQY
Materjal ABS / Läbipaistev ABS klass
Paksus 0,3 mm – 6 mm
Standardsuurus 1220 × 2440 mm / 4 × 8 jalga
Maksimaalne laius 1600 mm
Värv Selge, valge, must ja kohandatud värvid
Pinna viimistlus Läikiv, matt, tekstuurne
Töötlemine Vaakumvormimine, termovormimine, lõikamine, mehaaniline töötlemine ja valmistamine
Tüüpilised rakendused Autode interjöörid, kodumasinate korpused, pagas, sanitaartehnika, tööstuskorpused, ekraanid ja vaakumvormitud osad
MOQ 1000 kg

Märkus: Läbipaistvus, valguse läbilaskvus, löögikindlus, vormimistingimused, mõõtmete tolerantsid ja muud tehnilised omadused sõltuvad täpsest ABS-vaigu klassist ja lehe spetsifikatsioonist. Enne masstootmist kontrollige valitud klassi tehnilisi andmeid.

ABS-plastist lehe peamised eelised

1. Hea löögikindlus

ABS-i valitakse tavaliselt tööstustoodete jaoks, mis vajavad jäikuse ja vastupidavuse kasulikku tasakaalu. See teeb selle sobivaks korpuste, paneelide, autode sisustuselementide ja muude valmistatud osade jaoks, mis puutuvad kokku tavapärase käsitsemise ja löökidega.

2. Suurepärane termoformimisvõime

ABS-lehte kasutatakse laialdaselt termoformimiseks ja vaakumformimiseks, kuna seda saab kuumutada ja vormida kolmemõõtmelisteks komponentideks. Õige vormimistemperatuur, vormi konstruktsioon ja kuumutamistingimused sõltuvad valitud klassist ja paksusest.

3. Sobib vaakumvormimiseks

ABS on praktiline materjal vaakumvormitud korpuste, kandikute, katete, sisepaneelide ja muude vormitud komponentide jaoks, mis vajavad head vormimiskvaliteeti ja pinnakvaliteeti.

4. Lihtne töödelda ja valmistada

ABS-lehti saab lõigata, puurida, freesida ja valmistada sobivate plasttöötlusseadmete abil, muutes materjali kasulikuks prototüüpide, OEM-komponentide ja kohandatud tööstusdetailide jaoks.

5. Mitme pinna valikud

Läikiva, mati ja tekstuurse pinna valikud võimaldavad tootjatel valida viimistluse vastavalt toote välimusele, kriimustuste nähtavusele, trükkimisnõuetele ja lõppkasutuskeskkonnale.

6. Kohandatud värvivalikud

Saadaval on valge, must, läbipaistev ja kohandatud värvivalikud. Kliendid, kes vajavad spetsiifilist värvisobitamist, peaksid tootmise teostatavuse kinnitamiseks esitama värvi viitenumbri või Pantone'i numbri.

7. Standardne 4x8 lehe formaat

Standardne lehe suurus 1220 × 2440 mm / 4 × 8 jalga sobib tööstuslikuks tootmiseks, CNC-töötlemiseks, vaakumvormimiseks ja suurte paneelide rakenduste jaoks.

8. Kohandatud paksus ja mõõtmed

Praegu on saadaval paksused 0,3 mm kuni 6 mm, maksimaalse lehe laiusega 1600 mm. Kohandatud mõõtmete nõuete saamiseks võtke ühendust HSQY-ga.

ABS-leht vaakumvormimiseks ja termovormimiseks

Vaakumvormimine on ABS-plastist lehe üks olulisemaid rakendusi. Protsessi käigus kuumutatakse lehte vormitavaks ja seejärel tõmmatakse vormi vastu, et luua vajalik kolmemõõtmeline komponent.

Selle protsessi jaoks valitakse tavaliselt ABS, kuna see pakub kasulikku kombinatsiooni vormimisomadustest, jäikusest, löögikindlusest ja pinna välimusest. Seda saab kasutada nii prototüüpide väljatöötamiseks kui ka vormitud plastkomponentide kaubanduslikuks tootmiseks.

Autotööstuse komponendid: salongi viimistluspaneelid, katted ja muud termovormitud sõidukikomponendid.

Seadmete korpused: vormitud korpused, katted ja konstruktsioonipaneelid kodumasinatele ja äriseadmetele.

Tööstuslikud korpused: masinakatted, seadmete korpused, kaitsepaneelid ja OEM-komponendid.

Pagasikomponendid: Jäigad vormitud kestad ja konstruktsioonielemendid pagasitoodetele.

Sanitaartehnika: vormitud plastkomponendid, mida kasutatakse vannitoa- ja sanitaartoodete tootmisel.

Väljapanekud ja sildid: Eritellimusel valmistatud väljapanekukomponendid, reklaamkonstruktsioonid ja valmistatud paneelid.

4x8 ABS-plastist lehe rakendused

ABS-lehte kasutatakse laialdaselt valdkondades, kus tootjad vajavad termovormitavuse, konstruktsioonijäikuse, löögikindluse ja valmistamispaindlikkuse kombinatsiooni.

Autode interjöörid: armatuurlaua komponendid, salongi viimistlus, paneelid ja muud termovormitud sõidukiosad.

Kodumasinate tootmine: külmikute komponendid, seadmete korpused, katted ja dekoratiivpaneelid.

Pagas: vaakumvormitud kestad, kaitsepaneelid ja konstruktsioonielemendid.

Sanitaartehnika: vormitud vannitoa- ja sanitaartoodete komponendid.

Tööstuskorpused: masinakatted, elektrikilbid, seadmepaneelid ja originaalvaruosade tootjate korpused.

Reklaam ja väljapanekud: sildid, POP-väljapanekud, väljapanekustruktuurid ja valmistatud reklaammaterjalid.

4x8 ABS-plastist leht tööstuslikuks kasutamiseks

ABS-leht tööstuslikuks ja termoformimiseks

Läbipaistev ABS vs tavaline ABS-leht

Standardset ABS-i valitakse tavaliselt peamiselt mehaanilise tugevuse, termoformimise ja valmistamise tõttu, samas kui läbipaistvaid või selgeid ABS-klasse valmistatakse siis, kui on vaja ka toote nähtavust või poolläbipaistvat kuni läbipaistvat välimust.

võrdlus Läbipaistev/läbipaistev ABS Standardne ABS
Välimus Läbipaistev või poolläbipaistev, olenevalt klassist ja paksusest Tavaliselt läbipaistmatu
Tüüpiline värv Selged või läbipaistvad hinded Valge, must ja värviline
Termoformimine Hinne sõltub Tavaliselt kasutatakse termoformimiseks
Peamine valikutegur Nähtavus pluss mehaaniline jõudlus Mehaaniline jõudlus ja valmistamine

Tähtis: kui optiline läbipaistvus on teie rakenduse jaoks kriitilise tähtsusega, küsige enne masstootmist tehnilist andmelehte ja kinnitage valguse läbilaskvus, hägusus, vaigu klass ja proovi välimus.

ABS-leht vs. akrüül ja polükarbonaat

Materjal Peamine eelis Tüüpiline valik
ABS Vastupidavus, termoformimine ja valmistamine Autode interjöörid, korpused ja vaakumvormitud osad
Akrüül / PMMA Kõrge optiline selgus ja pinna välimus Selgust esikohale seadvad väljapanekud, klaasid ja rakendused
Polükarbonaat Suure löögisujuvusega Kaitsepaneelid ja nõudlikud löögirakendused

Parim materjal sõltub sellest, kas teie projekti prioriteediks on läbipaistvus, löögikindlus, termoformimine, valmistatavus, pinna välimus või maksumus. Materjali valiku toe saamiseks võtke oma rakenduse nõuetega ühendust HSQY-ga.

Kuidas valida õige ABS-leht

Õige ABS-lehe valimine nõuab enamat kui lihtsalt paksuse valimist. Arvesse tuleks võtta ka vormimisprotsessi, komponendi geomeetriat, pinna välimust ja lõppkasutuskeskkonda.

Paksus: HSQY pakub praegu ABS-lehti paksusega 0,3 mm kuni 6 mm. Valige paksus vastavalt vajalikule jäikusele, vormimissügavusele ja valmis komponendi disainile.

Lehe suurus: Saadaval on standardsed 4 × 8 jalga / 1220 × 2440 mm lehed, mille maksimaalne laius on 1600 mm.

Läbipaistvus: Kui valmisdetail peab olema läbipaistev, määrake nõutav visuaalne selgus, paksus ja rakendus, et saaks kinnitada õige läbipaistva ABS-klassi.

Pind: Valige läikiv, matt või tekstuurne pind olenevalt välimusest, käitlemisest ja järgnevast töötlemisest.

Värv: Läbipaistev, valge, must ja kohandatud värvinõuded on arutatavad.

Töötlemine: Öelge HSQY-le, kas leht vaakumvormitakse, termovormitakse, CNC-töödeldakse, lõigatakse, puuritakse, trükitakse või töödeldakse.

Lõppkasutus: Autotööstuses, kodumasinate, pagasi, sanitaartehnika ja tööstustoodete puhul võidakse nõuda erinevaid ABS-klassi ja pinnaomadusi.

Kohandatud ABS-lehe valikud

HSQY toetab kohandatud ABS-lehtede nõudeid termoformimistehastele, OEM-tootjatele, plasttootjatele ja turustajatele.

Paksus: 0,3–6 mm praeguses tootevalikus.

Mõõtmed: Standardsed 1220 × 2440 mm lehed ja kohandatud mõõdud olemasolevate tootmisvõimaluste piires.

Värv: selge, valge, must ja kohandatud värvid.

Pinnaviimistlus: läikiv, matt ja tekstuurne pind.

Rakenduspõhised nõuded: esitage toote valimiseks oma termoformimise, vaakumformimise, autotööstuse, seadmete või tootmisnõuded.

Kiire ABS-lehe hinnapakkumise saamiseks vajalik teave

Täpsema hinnapakkumise saamiseks palun esitage järgmine ostu- ja tehniline teave.

1. Nõutav paksus

2. Nõutavad lehe mõõtmed

3. Selge, valge, must või kohandatud värv

4. Läikiv, matt või tekstuurne pind

5. Nõutav läbipaistvus või visuaalne välimus

6. Vaakumvormimine, termovormimine või muu töötlemismeetod

7. Lõplik taotlus

8. Nõutav tellimuse kogus

9. Sihtriik või laevandussadam

Sertifikaadid ja kvaliteedidokumentatsioon

HSQY pakub ABS-lehteprojektide jaoks tugitoodete ja kvaliteedi dokumentatsiooni. Võtke ühendust müügimeeskonnaga, et kinnitada oma valitud ABS-lehteklassile kehtivad uusimad SGS-i aruanded, kvaliteedisertifikaadid ja tehniline dokumentatsioon.

HSQY ABS-leht SGS ISO kvaliteedisertifikaadi dokumentatsioon

Globaalsed näitused

HSQY kohtub rahvusvaheliste klientidega ning esitleb plastlehte ja pakenditooteid plasti-, pakendi- ja tööstusnäitustel erinevatel ülemaailmsetel turgudel.

HSQY 2017 Shanghai näitus

2017. aasta Shanghai näitus

HSQY 2018 Shanghai näitus

2018. aasta Shanghai näitus

HSQY 2023 Saudi Araabia näitus

2023. aasta Saudi Araabia näitus

HSQY 2023 Ameerika näitus

2023. aasta Ameerika näitus

HSQY 2024 Austraalia näitus

2024. aasta Austraalia näitus

HSQY 2024 Ameerika näitus

2024. aasta Ameerika näitus

HSQY 2024 Mehhiko näitus

2024. aasta Mehhiko näitus

HSQY 2024 Pariisi näitus

2024. aasta Pariisi näitus

Korduma kippuvad küsimused

Mis on ABS-plastist leht?

ABS-leht on akrüülnitriilbutadieenstüreenist valmistatud jäik termoplastleht. Seda kasutatakse tavaliselt autoosade, korpuste, paneelide ja tööstuskomponentide termoformimiseks, vaakumformimiseks, töötlemiseks ja valmistamiseks.

Kui suur on 4x8 ABS-leht?

Standardse 4x8 ABS-lehe mõõtmed on umbes 1220 × 2440 mm, mis vastab 48 × 96 tollile.

Mis paksusega ABS-lehte HSQY pakub?

Praegune HSQY tootevalik pakub paksusi 0,3 mm kuni 6 mm, maksimaalse lehe laiusega 1600 mm.

Kas ABS-plastist lehte saab vaakumvormida?

Jah. ABS-i kasutatakse laialdaselt vaakumvormimise ja termovormimise rakendustes, näiteks autode sisepaneelide, seadmete korpuste, tööstuskatete, pagasikomponentide ja muude vormitud plastdetailide jaoks.

Kas ABS-leht sobib termoformimiseks?

Jah. ABS-i valitakse tavaliselt termoformimiseks, kuna seda saab kuumutada ja vormida keerukateks kujunditeks. Õiged vormimistingimused sõltuvad ABS-i klassist, lehe paksusest, vormist ja seadmetest.

Kas läbipaistev ABS on sama mis tavaline ABS?

Mitte tingimata. Standardne ABS on tavaliselt läbipaistmatu, samas kui selge või läbipaistev ABS vajab läbipaistvust tagavat koostist. Kui läbipaistvus on kriitilise tähtsusega, kinnitage enne tellimist täpne vaigu klass, valguse läbilaskvus ja hägususe andmed.

Kas läbipaistev ABS on sama mis MABS?

MABS on üks modifitseeritud ABS-materjali tüüp, mis on loodud läbipaistvuse tagamiseks. Siiski ei tohiks toote täpset koostist eeldada ainult termini 'läbipaistev ABS' põhjal. Võtke ühendust HSQY-ga, et kinnitada valitud läbipaistva lehe vaigu klass ja tehnilised andmed.

Kas läbipaistev ABS on sama läbipaistev kui akrüül?

Optiline välimus sõltub ABS-materjali koostisest ja lehe paksusest. Kui peamine nõue on kõrge optiline selgus, võrrelge enne materjali valimist tegelikku valguse läbilaskvust ja hägususe andmeid akrüüli, PETG või polükarbonaadiga.

Kas ABS-lehte saab CNC-töödelda?

ABS-i saab lõigata, puurida, freesida ja töödelda sobivate plasttöötlusseadmetega. Lõikeparameetreid tuleks kohandada vastavalt lehe paksusele, tööriista geomeetriale ja nõutavale servakvaliteedile.

Kas ma saan tellida kohandatud ABS-lehte värvides?

Jah. HSQY loetleb valge, musta, läbipaistva ja kohandatud värvivalikuid. Esitage värviviide või Pantone'i number, et värvi sobitamise teostatavust saaks kinnitada.

Millised pinnaviimistlused on saadaval?

Praegune HSQY tootevalik hõlmab läikivaid, matte ja tekstuurseid ABS-lehtpindu.

Kas ABS-plaat sobib kasutamiseks välitingimustes?

Standardset ABS-i valitakse üldiselt peamiselt sise- ja kaitstud rakenduste jaoks. Kui eeldatakse pikaajalist UV-kiirgusega kokkupuudet välistingimustes, tuleb täpsustada välistingimuste nõuded, et saaks hinnata UV-stabiliseeritud materjali, ASA-d või muud sobivat lahendust.

Mis on HSQY ABS-lehe MOQ?

Praegune minimaalne tellimiskogus on 1000 kg. Kohandatud klassidel, värvidel või spetsifikatsioonidel võivad olla erinevad tootmisnõuded, seega kinnitage enne tellimist lõplik minimaalne tellitav kogus.

Kas ma saan ABS-lehe näidist taotleda?

A4-formaadis näidised võivad olla saadaval olenevalt laoseisust ja tootespetsifikatsioonist, kullerpostiga kauba saatmise korraldab tavaliselt klient. Võtke HSQY-ga ühendust, et täpsustada oma soovitud paksust, värvi, pinda ja kasutusala.

Millist teavet peaksin ABS-lehe hinnapakkumise saamiseks esitama?

Esitage nõutav paksus, lehe mõõtmed, värv, pinnaviimistlus, läbipaistvuse nõue, töötlemismeetod, lõplik rakendus, tellimuse kogus ja sihtriik või -sadam.

Miks valida HSQY oma ABS-lehtede tarnijaks?

Mitmed ABS-spetsifikatsioonid: Paksuseid, mõõtmeid, värve ja pinnaviimistlust saab valida vastavalt erinevatele tootmisnõuetele.

Termoformimise rakendused: ABS-lehti tarnitakse vaakumformimiseks, termoformimiseks ja tööstuslikuks tootmiseks.

Kohandatud tootmine: OEM-i ja tööstusklientidega saab arutada kohandatud lehtmetalli mõõtmeid, värve ja pinnanõudeid.

B2B tarnimine: HSQY varustab tootjaid, termoformimisvabrikke, valmistajaid, turustajaid ja teisi ärikliente plastlehtmaterjalidega.

HSQY Plastic Groupi kohta

HSQY Plastic Groupil on enam kui 20-aastane kogemus plastlehtede ja pakkematerjalide tarnimisel tööstus- ja kaubanduslikuks kasutamiseks. Tootevalikusse kuuluvad ABS-lehed ja muud plastlehed termoformimiseks, töötlemiseks ja tootmiseks.

4x8 läbipaistvate ABS-lehtede, termoformitavate ABS-lehtede, eritellimusel värvide, tekstureeritud ABS-lehtede või vaakumformitavate materjalide puhul saatke HSQY-le oma nõutav paksus, mõõtmed, pind, kogus ja lõplik rakendus toote valiku ja hinnapakkumise saamiseks.

Eelmine: 
Järgmine: 

Tootekategooria

Küsi meie parimat hinnapakkumist

Meie materjalieksperdid aitavad leida teie rakendusele sobiva lahenduse, koostavad hinnapakkumise ja üksikasjaliku ajakava.

Kandikud

Plastleht

Tugi

© AUTORIÕIGUS   2025 HSQY PLASTIC GROUP. KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD.