I-HSQY
Ishidi le-Polystyrene
Omhlophe, Omnyama, Onombala, Okwenziwe Ngokwezifiso
0.2 - 6mm, Kwenziwe ngezifiso
| Ukutholakala: | |
|---|---|
Ishidi le-Polystyrene
Amashidi okuvikela e-polystyrene (PS) e-HSQY Plastic Group, ahlanganisa ne-High Impact Polystyrene (HIPS), aklanyelwe ukupakisha, ukusayina, kanye nokusetshenziswa kwezimboni. Njengoba enobukhulu obusukela ku-0.2mm kuya ku-6mm kanye nobubanzi obufika ku-1600mm, lawa mashidi alula, aqinile anikeza ukuvikela okuhle kakhulu kagesi kanye nokucutshungulwa, afanele amakhasimende e-B2B embonini yokupakisha kanye neyezimoto.
| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Into Yomkhiqizo | Ishidi le-Polystyrene |
| Izinto | I-Polystyrene (PS), i-Polystyrene Enamandla (ama-HIPS) |
| Ububanzi | Ubukhulu obungu-1600mm |
| Ubukhulu | 0.2mm - 6mm, Kwenziwa ngezifiso |
| Umbala | Okumhlophe, Okumnyama, Okungenziwa Ngokwezifiso |
| Izitifiketi | I-SGS, ISO 9001:2008 |
| Inani Elincane Le-oda (MOQ) | 1000 kg |
| Imigomo Yokukhokha | Idiphozithi engu-30%, ibhalansi engu-70% ngaphambi kokuthunyelwa |
| Imigomo Yokulethwa | I-FOB, i-CIF, i-EXW |
| Isikhathi sokuthumela | Izinsuku eziyi-7-15 ngemuva kokufaka idiphozithi |
Ukumelana okukhulu nokuqina ngama-HIPS aguqulwe ngerabha ukuze aqine
Kulula ukukhiqiza ngokusebenzisa i-laser cutting, i-thermoforming, kanye ne-CNC machining
Ilula futhi iqinile, inciphisa izindleko zokuhamba
Ukumelana kwamakhemikhali nomswakama isikhathi eside
Ubuso obubushelelezi bulungele ukuphrinta, ukulebula, noma ukufaka i-laminate
Ukushisa kukagesi okuhle kakhulu kwezicelo zezimboni
Xhumana Nathi ukuze uthole ikhotheshini
Amashidi ethu okushisa e-polystyrene afanelekela amakhasimende e-B2B ezimbonini ezifana nalezi:
Ukupakisha: Amathileyi okuvikela, amagobolondo e-clamshell, namaphakethe e-blister kagesi nokudla
Izimpawu: Izimpawu zokuthengisa kanye nezindawo zokuthenga
Izimoto: Ukuhlobisa kwangaphakathi, amadeshibhodi, kanye nezembozo zokuvikela
Izimpahla Zabathengi: Ama-liner esiqandisi, izingxenye zamathoyizi, kanye nezindawo zokugcina izinto zikagesi
Ukwenza izinto ngokwakho kanye nokudweba imifanekiso: Ukwenza amamodeli kanye nezinhlelo zokusebenza zobuciko
Ezokwelapha Nezimboni: Amathileyi ahlanzwayo kanye nezembozo zemishini
Hlola i-akhawunti yethu Ishidi le-PS lezixazululo zokupakisha ukudla ezihambisanayo.
Ukupakisha Okuyisampula: Amashidi asezikhwameni ze-PE ezivikelayo, apakishwe emabhokisini.
Ukupakisha Ishidi: 30kg ngesikhwama ngasinye esinefilimu ye-PE, noma njengoba kudingeka.
Ukupakisha iPallet: 500-2000kg ngepallet yeplywood ngayinye.
Ukulayisha Isitsha: Amathani angu-20, alungiselelwe izitsha ezingama-20ft/40ft.
Imigomo Yokulethwa: I-FOB, i-CIF, i-EXW.
Isikhathi Sokuhola: Izinsuku eziyi-7-15 ngemuva kokufaka idiphozithi, kuye ngokuthi ivolumu ye-oda ingakanani.
Yebo, amashidi ethu e-polystyrene anikeza ukuvikela okuhle kakhulu kukagesi kanye nokuvikela ukushisa okuphakathi, okulungele ukupakisha kanye nokusetshenziswa kwezimboni.
Yebo, sinikeza ubukhulu obungenziwa ngokwezifiso (0.2mm-6mm), ububanzi (kufika ku-1600mm), kanye nemibala (isb., emhlophe, emnyama).
Amashidi ethu aqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, okuqinisekisa ikhwalithi nokuthembeka.
I-MOQ ingu-1000 kg, namasampula wamahhala atholakalayo (ukuqoqwa kwemithwalo).
Ukulethwa kuthatha izinsuku eziyi-7-15 ngemuva kokufaka idiphozithi, kuye ngobukhulu be-oda nendawo oya kuyo.
Njengoba ineminyaka engaphezu kwengu-20 yesipiliyoni, i-HSQY Plastic Group isebenza ngezimboni ezingu-8 futhi ithembeke emhlabeni wonke ngezixazululo zepulasitiki ezisezingeni eliphezulu. Iqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, sigxile emikhiqizweni eyenzelwe wena yezimboni zokupakisha, zokwakha kanye nezokwelapha. Xhumana nathi ukuze uxoxe ngezidingo zakho zephrojekthi!
UMBONISO

ISITIFIKETI

Isigaba Somkhiqizo