IFILIMU YE-GAG
I-HSQY
I-GAG
0.15MM-3MM
Okubonakalayo noma Okunombala
I-Roll: 110-1280mm Ishidi: 915*1220mm/1000*2000mm
1000 kg.
| Ukutholakala: | |
|---|---|
Incazelo Yomkhiqizo
Amafilimu e-HSQY Plastic Group acacile e-PETG kanye ne-GAG (isakhiwo se-PETG/APET/PETG), asukela ku-0.5mm kuya ku-1mm, aklanyelwe ukwakheka kwe-thermoforming okungcono kakhulu. Ngokucaca okuhle kakhulu, ukumelana nokushayisana, kanye nokubumbeka kalula, la mafilimu afanelekela ukupakisha, amathreyi ezokwelapha, kanye nokuboniswa kwezitolo. Amafilimu e-PETG/GAG anikeza enye indlela ephephile, esobala kakhulu kune-PC kanye ne-PMMA, enezakhiwo ezinobungani nemvelo kanye nokuphepha kokudla.
Imininingwane yefilimu ye-Thermoforming
| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Izinto | I-PETG (i-Polyethylene Terephthalate Glycol), i-GAG (i-PETG/i-APET/i-PETG) |
| Ubukhulu | 0.15mm - 3mm |
| Ububanzi | I-Roll: 110mm - 1280mm; Ishidi: 915x1220mm, 1000x2000mm |
| Ubuningi | 1.33 - 1.35 g/cm³ |
| Umbala | Imibala Ebonakalayo, Eyenziwe Ngokwezifiso Iyatholakala |
| Ubuso | Okucwebezelayo noma Okungacwebezeli |
| Izitifiketi | I-SGS, ISO 9001:2008 |
| Inani Elincane Le-oda (MOQ) | 500 kg |
| Imigomo Yokukhokha | I-T/T, i-L/C, i-Western Union |
| Imigomo Yokulethwa | I-FOB, i-CIF, i-EXW |
Ukusebenza okuhle kakhulu kwe-thermoforming kwezimo eziyinkimbinkimbi
Kuqine izikhathi ezingu-15-20 kune-acrylic, kuqine izikhathi ezingu-5-10 kune-acrylic eshintshiwe
Ukumelana nesimo sezulu okuhle kakhulu nokuvikelwa kwe-UV
Kulula ukucubungula (ukusaha, ukubhoboza, ukwakha okubandayo) ngaphandle kokuphuka
Ukumelana okuphezulu kwamakhemikhali kuma-ejenti ahlukahlukene
Izinto ezivikela imvelo, eziphephile ekudleni, futhi ezingaphinde zisetshenziswe
Isebenza kahle futhi ihlala isikhathi eside uma iqhathaniswa ne-polycarbonate
Amafilimu ethu e-PETG/GAG asetshenziswa kabanzi ngamakhasimende e-B2B ezimbonini ezifana nalezi:
Ukupakishwa kokudla (amathileyi, amagobolondo e-clamshell, izinkomishi ezilahlwayo)
Ukupakishwa kwamadivayisi ezokwelapha (amathileyi angcolile)
Izibonisi zokuthengisa, izimpawu, kanye namaphaneli emishini yokuthengisa
Amakhadi esikweletu kanye nezinhlelo zokusebenza ezibonisa ukucaca okuphezulu
I-GAG roll
Ukwakha i-vacuum
Ukwakha i-vacuum
Ukupakisha Okuyisampula: Kugoqwe ngakunye ngefilimu evikelayo, kupakishwe emabhokisini.
Ukupakisha Okubanzi: Ama-roll noma amashidi kuma-pallet, asongwe ngefilimu yokwelula.
Ukupakishwa kwePallet: Ama-pallet ajwayelekile okuthumela kwamanye amazwe, angenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti.
Ukulayisha Isitsha: Kwenzelwe izitsha ezingama-20ft/40ft, kuqinisekisa ukuthuthwa okuphephile.
Imigomo Yokulethwa: I-FOB, i-CIF, i-EXW.
Isikhathi Sokuhola: Izinsuku zokusebenza eziyi-7-20, kuye ngokuthi ivolumu ye-oda ingakanani.
Yebo, amafilimu ethu e-PETG/GAG enziwe ngezinto ezisezingeni lokudla, ahlangabezana nezindinganiso zokuphepha kokuthintana nokudla.
Yebo, sinikeza ubukhulu, ububanzi, nemibala engenziwa ngokwezifiso ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zakho ezithile.
Amafilimu ethu aqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, okuqinisekisa ikhwalithi ephezulu kanye nokuthembeka.
I-MOQ ingu-500 kg, kodwa singamukela inani elincane lamasampula noma ama-oda okuhlola.
Ukulethwa kuvame ukuthatha izinsuku zokusebenza eziyi-7-20, kuye ngobukhulu be-oda nendawo oya kuyo.
Isitifiketi

Umbukiso

Njengoba ineminyaka engaphezu kwengu-20 yesipiliyoni, i-HSQY Plastic Group isebenzisa amafektri ayi-8 futhi ithembeke emhlabeni wonke ngezixazululo zepulasitiki ezisezingeni eliphezulu. Iqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, sigxile emikhiqizweni eyenzelwe wena yezimboni zokupakisha, zokwakha kanye nezokwelapha. Xhumana nathi ukuze uxoxe ngezidingo zakho zephrojekthi!
Isigaba Somkhiqizo