I-HSQY
Sula
I-HS-CBC
90x100x60mm
30000
| . | |
|---|---|
Izitsha Zokubhaka Ezicacile ze-HSQY
Izitsha zokubhaka ze-PET ze-HSQY Plastic Group ezicacile nezimboziwe ezivikelekile zenzelwe ngokukhethekile ukubonisa nokuvikela amakhekhe, amakhekhe, ama-macarons, amakhukhi, ama-donuts, nama-pastries. Zenziwe nge-PET yokudla ebonakala kahle kakhulu (>90%), lezi zitsha ezingasetshenziswa kabusha kodwa ezingasetshenziswa kabusha zilungele ama-bakery, ama-cafe, izitolo ezinkulu kanye namabhizinisi okupheka. Zitholakala ngobukhulu obuhlukahlukene, izisekelo ezimnyama/ezimhlophe, futhi zenziwe ngezifiso ngokugcwele ngezitika zomkhiqizo. I-SGS ne-ISO 9001 eqinisekisiwe: 2008.
Ibhokisi Lokubhaka Le-PET Elicacile Le-Crystal Clear
| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Izinto | Isivalo se-PET sezinga lokudla + isisekelo se-PET/PP/PS |
| Usayizi Odumile | 90×100×60mm (3.5×3.9×2.4 intshi) |
| Amanye Amasayizi | 100×120×60mm, 105×140×65mm, 155×140×60mm, 190×170×65mm, 285×270×55mm, Ngokwezifiso |
| Isivalo | I-Crystal Clear PET Dome noma Isivalo Esiyisicaba |
| Umbala Oyisisekelo | Okumnyama, Okumhlophe, Okwenziwa Ngobungcweti, Okwenziwe Ngokwezifiso |
| Ibanga Lokushisa | -20°C kuya ku-+120°C |
| I-MOQ | 1000 ama-pcs |
| Izitifiketi | I-SGS, ISO 9001:2008 |
Isembozo se-PET esicacile kakhulu sokubonakala okuphezulu komkhiqizo
Ukuvalwa okuphephile kwe-snap-lock kugcina ama-pastry emisha
Idizayini eqiniswayo isindisa isikhala sokubonisa kanye nesitoreji
Iphephile efrijini futhi imelana nokushisa kuze kufike ku-120°C
Ukufakwa kophawu ngokwezifiso ngezitika noma izivalo eziphrintiwe
Izinto ezilungele imvelo futhi ezingaphinde zisetshenziswe
Isibonisi samakhekhe nama-macarons

Umbukiso waseShanghai ka-2017
Umbukiso waseShanghai ka-2018
Umbukiso waseSaudi ka-2023
Umbukiso waseMelika ka-2023
Umbukiso wase-Australia ka-2024
Umbukiso waseMelika ka-2024
Umbukiso waseMexico ka-2024
Umbukiso waseParis ka-2024
Cha, i-PET ayiphephile kuma-microwave, kodwa ilungele ukuboniswa okubandayo kanye nokuqandisa.
Yebo, kuphephile kusukela ku--20°C kuya ku-+120°C, okulungele ama-dessert aqandisiwe.
Yebo, izisekelo ezimnyama/ezimhlophe/ze-kraft kanye nezitika ezenziwe ngokwezifiso noma izivalo eziphrintiwe ziyatholakala.
Amasampula wamahhala (ukuqoqwa kwemithwalo). Xhumana nathi →
Ama-pcs ayi-1000, ukulethwa ezinsukwini eziyi-7-15.
Iminyaka engaphezu kwengu-20 egxile ezitsheni ze-PET ezicacile zokubhaka, amagobolondo e-clamshell, kanye nokupakishwa kokudla. Izimboni ezingu-8, ezinomthamo wamathani angu-50 ngosuku. Ithenjwe yizinkampani zokubhaka zomhlaba wonke kanye nabathengisi.
Thola Isilinganisoi eliqinile le-pvc elinoqhwa elihle kakhulu, umthengiso ezishisayo)
Isigaba Somkhiqizo