I-HSPP
I-HSQY
Okumhlophe
Igumbi eli-3
Amasentimitha ayi-10.
30000
| . | |
|---|---|
Ipuleti Lepulasitiki Le-PP Elilahlwayo
Amapuleti epulasitiki e-PP ayindilinga e-HSQY Plastic Group angu-10-intshi (254mm), enziwe nge-polypropylene, anomklamo wamakamelo amathathu wokuphakelwa ngaphandle kokungcola. Alungele amakhasimende e-B2B ekuphekeni, ekuhlinzekeni ukudla, nasekuhleleni imicimbi, lawa mapuleti angena-BPA, aphephile kuma-microwave, futhi angaphinde asetshenziswe anikeza ukumelana okuhle komswakama kanye namafutha kuma-braai, emaphathini, nasezindaweni zokudlela zokudla okusheshayo.



| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Into Yomkhiqizo | Ipuleti Lepulasitiki Le-PP Elilahlwayo |
| Izinto | I-Polypropylene (PP) |
| Umbala | Okumhlophe, Okumnyama, Okungenziwa Ngokwezifiso |
| Igumbi | Amakamelo angu-3, Angenziwa Ngokwezifiso |
| Ubukhulu | 254mm (10 amayintshi), Okungenziwa ngezifiso |
| Ibanga Lokushisa | -16°C kuya ku-100°C (0°F kuya ku-212°F) |
| Ubuningi | 0.9 g/cm³ |
| Izitifiketi | I-SGS, ISO 9001:2008 |
| Inani Elincane Le-oda (MOQ) | 1000 kg |
| Imigomo Yokukhokha | Idiphozithi engu-30%, ibhalansi engu-70% ngaphambi kokuthunyelwa |
| Imigomo Yokulethwa | I-FOB, i-CIF, i-EXW |
| Isikhathi sokuthumela | Izinsuku eziyi-7-15 ngemuva kokufaka idiphozithi |
Ukusebenza kwe-premium okunomklamo oqinile, omelana nomswakama
Ayinayo i-BPA futhi iphephile kuma-microwave ukuze isetshenziswe ekudleni
Kungasetshenziswa kabusha ngaphansi kwezinye izinhlelo zokusebenzisa kabusha
Umklamo wegumbi elinamakamelo amathathu ukuvimbela ukuchitheka okungcolile
Kwenziwa ngezifiso ukuze kukhiqizwe uphawu kanye nosayizi abahlukahlukene
Xhumana Nathi ukuze uthole ikhotheshini
Amapuleti ethu epulasitiki e-PP afaneleka kakhulu kumakhasimende e-B2B ezimbonini ezifana nalezi:
Ukudla: Imicimbi, amaphathi, kanye nama-barbecue
Isevisi Yokudla: Izindawo zokudlela zokudla okusheshayo
Izindawo zokudlela: Ukudla okuvamile kanye nokudla okudlayo
Ukuthengisa: Imibukiso yokudla okulungisiwe
Hlola i-akhawunti yethu Izitsha zesembozo esine-PP ezihambisana nezixazululo zokudla.
Ukupakisha Okuyisampula: Amapuleti asezikhwameni ze-PE, apakishwe emabhokisini.
Ukupakisha Amapuleti: Kugoqwe ngefilimu ye-PE, kupakishwe emabhokisini noma emaphalethini.
Ukupakisha iPallet: 500-2000kg ngepallet yeplywood ngayinye.
Ukulayisha Isitsha: Amathani angu-20, alungiselelwe izitsha ezingama-20ft/40ft.
Imigomo Yokulethwa: I-FOB, i-CIF, i-EXW.
Isikhathi Sokuhola: Izinsuku eziyi-7-15 ngemuva kokufaka idiphozithi, kuye ngokuthi ivolumu ye-oda ingakanani.
Yebo, amapuleti ethu e-PP awanayo i-BPA futhi aphephile kuma-microwave, okuqinisekisa ukuphepha kwezicelo zesevisi yokudla.
Yebo, amapuleti ethu angaphinde asetshenziswe ngaphansi kwezinhlelo ezithile zokuvuselela kabusha, ezisekela ukudla okuhambisana nemvelo.
Yebo, sinikeza osayizi, imibala, kanye nezinketho zokufaka uphawu ezingenziwa ngezifiso.
Amapuleti ethu aqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, okuqinisekisa ikhwalithi nokuthembeka.
I-MOQ ingu-1000 kg, namasampula wamahhala atholakalayo (ukuqoqwa kwemithwalo).
Njengoba ineminyaka engaphezu kwengu-20 yesipiliyoni, i-HSQY Plastic Group isebenzisa amafektri ayi-8 futhi ithembeke emhlabeni wonke ngezixazululo zepulasitiki ezisezingeni eliphezulu. Iqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, sigxile emikhiqizweni eyenzelwe wena yezimboni zokupakisha, zokwakha kanye nezokwelapha. Xhumana nathi ukuze uxoxe ngezidingo zakho zephrojekthi!
Isigaba Somkhiqizo