I-PVC - ecacile
Ipulasitiki ye-HSQY
I-HSQY-210119
0.15 ~ 5mm
Okumhlophe, okubomvu, okuluhlaza okotshani, okuphuzi, njll.
920*1820; 1220*2440 kanye nosayizi owenziwe ngokwezifiso
1000 kg.
| Ukutholakala: | |
|---|---|
Incazelo Yomkhiqizo
I-HSQY Plastic Group – Umhlinzeki wefektri ohamba phambili eShayina wamashidi aqinile e-PVC acacile aqinile okupakisha izinto zikagesi, izinhlelo zokusebenza zamagumbi okuhlanza, amadivayisi ezokwelapha, kanye nokwakha i-vacuum. Ukukhanya okuphezulu (okucacile kakhulu), ukugqoka okuqinile okuqinile, ukumelana namakhemikhali okuhle kakhulu, ukungangeni manzi, ukuvimbela ilangabi. Ubukhulu 0.21mm–6.5mm, osayizi abafika ku-1220x2440mm noma ngokwezifiso. Izinketho ezilwa ne-UV kanye nokunamathela. Umthamo wansuku zonke amathani angu-50. I-SGS eqinisekisiwe, ISO 9001:2008.
Ishidi le-PVC eliQinisekile kakhulu eliQinisekile
Ifilimu Eqinile ye-PVC Ebonakala Kakhulu
| Yendawo | Imininingwane |
|---|---|
| Izinto | I-PVC engu-100% eyi-Virgin |
| Ubukhulu | 0.21mm – 6.5mm |
| Usayizi Weshidi | 915x1830mm, 1220x2440mm, Ngokwezifiso |
| Umkhawulo Wobubanzi | ≤1280mm |
| Ubuningi | 1.36–1.38 g/cm³ |
| Umbala | Kucacile, Mhlophe, Mnyama, Bomvu, Mphuzi, Luhlaza okwesibhakabhaka |
| Izici | I-Anti-Static, I-Anti-UV, I-Anti-Stick, Ukucaca Okuphezulu |
| I-MOQ | 1000 kg |
Ukuqina kwamakhemikhali okuphezulu kanye nezakhiwo ezinhle zokulwa nomlilo
Ibonakala kahle kakhulu futhi iqinisa i-UV kahle kakhulu
Izakhiwo ezinhle zemishini - ubulukhuni obuphezulu kanye namandla
Ukumelana nokuguga kwemithombo kanye nokuzicisha ngokwayo
Ukuqina okuthembekile kanye nendawo ebushelelezi engangeni manzi
Izinketho ezilwa nokungaguquguquki, ezilwa ne-UV, nezinamathelayo ziyatholakala
Ukwakha i-vacuum: Amaphakethe namathreyi e-blister
Ukupakisha Kwezokwelapha: Izembozo ezihlanzekile nezivikelayo
Amabhokisi Agoqekayo: Ukupakisha okucacile kokuthengisa
Ukuphrinta kwe-Offset: Izithasiselo eziphrintiwe zekhwalithi ephezulu
I-elekthronikhi: Amashidi okuvikela amelana nokuma
Isicelo Sokwenza I-Vacuum
Ukupakisha Ibhokisi Eligoqekayo
Ukupakishwa Kwezokwelapha Nokudla
Ukupakisha Okuyisampula: Amashidi anosayizi we-A4 ezikhwameni ze-PP, apakishwe emabhokisini.
Ukupakishwa kweRoll: 50kg ngeroli ngayinye noma ngokwezidingo zeklayenti.
Ukupakishwa kwephalethi: 500–2000kg ngephalethi ye-plywood ngayinye.
Ukulayisha Isitsha: Amathani angu-20, alungiselelwe izitsha ezingama-20ft/40ft.
Imigomo Yokulethwa: EXW, FOB, CNF, DDU.
Isikhathi Sokukhokha: Izinsuku eziyi-10-14 ngemuva kokufaka idiphozithi.

Umbukiso waseShanghai ka-2017
Umbukiso waseShanghai ka-2018
Umbukiso waseSaudi ka-2023
Umbukiso waseMelika ka-2023
Umbukiso wase-Australia ka-2024
Umbukiso waseMelika ka-2024
Umbukiso waseMexico ka-2024
Umbukiso waseParis ka-2024
Yebo – ukugqoka okuhlala njalo okulwa nokungaguquguquki kuvimbela ukukhangwa uthuli kanye nokukhishwa okungaguquki.
Ukukhanya okuphezulu – ukucaca okufana nengilazi kwamathileyi enziwe nge-vacuum ephezulu.
Yebo - ukumelana okuhle kakhulu namakhemikhali, uwoyela kanye nezinto zokuhlanza.
Amasampula wamahhala (ukuqoqwa kwemithwalo). Xhumana nathi →
1000 kg.
Njengoba ineminyaka engaphezu kwengu-20 yesipiliyoni, i-HSQY Plastic Group isebenza ngezimboni ezingu-8 futhi ithembeke emhlabeni wonke ngezixazululo zepulasitiki ezisezingeni eliphezulu. Iqinisekiswe yi-SGS kanye ne-ISO 9001:2008, sigxile emikhiqizweni eyenzelwe wena yezimboni zokupakisha, zokwakha kanye nezokwelapha. Xhumana nathi ukuze uxoxe ngezidingo zakho zephrojekthi!
Isigaba Somkhiqizo