Tiesioginiai plastikiniai lakštinė medžiaga sprendimai gamykloje pasauliniams B2B pirkėjams
Please Choose Your Language
Esate čia: Pradžia » Plastiko lakštas » PVC lakštas » PVC Mattas Šilas » PVC Matinis Plastiko lakštas knygų viršeliams -HS-020

pakrovimas

Bendrinti su:
„Facebook“ bendrinimo mygtukas
„Twitter“ bendrinimo mygtukas
linijos bendrinimo mygtukas
„WeChat“ bendrinimo mygtukas
„LinkedIn“ bendrinimo mygtukas
„Pinterest“ bendrinimo mygtukas
„WhatsApp“ bendrinimo mygtukas
bendrinimo mygtukas „Bendrinti šį“

PVC Matinis Plastiko lakštas knygos viršeliui -HS-020

Matinė Skaidrus PVC lakštas yra skaidri medžiaga, pagaminta iš polivinilchlorido ( PVC ), kalandruoto arba ekstruduoto. Ji plačiai naudojama spaudoje, sulankstomose dėžutėse ir blisterinėse pakuotėse.
  • HS014

  • HSQY

  • PVC Mattas Šilas

  • 700 * 1000 mm; 915 * 1830 mm; 1220 * 2440 mm ir taip toliau

  • Skaidri ir kita spalva

  • Matinė Skaidrus PVC lakštas yra skaidri medžiaga, pagaminta iš polivinilchlorido ( PVC ), kalandruoto arba ekstruduoto. Ji plačiai naudojama spaudoje, lankstomose dėžutėse ir lizdinėse pakuotėse.

  • Nuo 0,06 iki 2 mm

  • Pagaminta pagal užsakymą

  • Skaidri ir kita spalva

  • Pagaminta pagal užsakymą

  • 1. Geras stiprumas ir tvirtumas 2. Paviršiuje nėra kristalinių taškų, raibulių ir priemaišų 3. LG arba „Formosa Plastics“ PVC dervos milteliai, importuotos apdorojimo pagalbinės medžiagos, armavimo medžiagos ir kitos pagalbinės medžiagos 4. Automatinis storio matuoklis, užtikrinantis tikslų gaminio storio valdymą 4. Geras paviršiaus lygumas ir vienodas storis 5. Vienodas šlifavimas ir geras prisilietimas

  • spausdinimas, sulankstomos dėžutės ir lizdinės pakuotės.

  • 1000 kg

Prieinamumas:

Produkto aprašymas

PVC Matiniai Plastiko lakštas knygos viršelio apžvalgos vaizdo įrašui

PVC Matinės Plastiko lakštas knygos viršelio apžvalgai

„HSQY Plastic Group“ matiniai PVC Plastiko lakštas ekranai sujungia skaidrumą su švelnia, matine apdaila, suteikdami unikalią estetiką knygų viršeliams, pertvaroms ir dekoratyviniams elementams. Pagaminti iš aukštos kokybės polivinilchlorido ( PVC ) Dziangsu mieste, Kinijoje, šie lakštinė medžiaga ekranai pasižymi puikiu patvarumu, atsparumu oro sąlygoms ir lengva priežiūra. Sertifikuoti pagal ROHS, ISO9001 ir ISO14001 standartus, jie tiekiami nuo 0,10 mm iki 2 mm storio ir tokių dydžių kaip 700 x 1000 mm, 915 x 1830 mm arba pritaikyti individualiems poreikiams, todėl jie idealiai tinka B2B klientams iškaboms, mažmeninės prekybos vitrinoms ir namų dekoro reikmėms.

PVC Matiniai Plastiko lakštas vaizdai

PVC matinis plastikinis lakštinė medžiaga knygos viršeliui

PVC Matinis Plastiko lakštas

PVC matinis plastikinis lakštinė medžiaga ženklinimui

PVC Matinis Plastiko lakštas iškaboms

PVC matinis plastikas lakštinė medžiaga dekoratyviniam naudojimui

PVC Matinis Plastiko lakštas dekorui

PVC Matiniai Plastiko lakštas Duomenų lapai

PVC Matinio Plastiko lakštas specifikacijos

Nuosavybės informacija
Produkto pavadinimas PVC Matinis Plastiko lakštas
Medžiaga Polivinilchloridas ( PVC )
Dydis 700x1000 mm, 750x1050 mm, 915x1830 mm, 1220x2440 mm arba pritaikytas pagal užsakymą
Storis 0,10 mm – 2 mm arba pritaikyta pagal užsakymą
Skaidrumas Matinis skaidrus
Paviršius Matinis
Sertifikatai ROHS, ISO9001, ISO14001
Minimalus užsakymo kiekis (MOQ) 500 kg
Mokėjimo sąlygos T/T, akredityvas, „Western Union“, „PayPal“
Pristatymo sąlygos EXW, FOB, CNF, DDU
Pristatymo laikas 7 dienos (1–3000 kg), 10 dienų (3001–10000 kg), 15 dienų (10001–20000 kg), derybų klausimas (>20000 kg)

Pagrindinės PVC matinio Plastiko lakštas savybės

  • Optimizuotas skaidrumas : švelnus, išsklaidytas efektas leidžia šviesai prasiskverbti be akinimo.

  • Patvarus ir atsparus oro sąlygoms : Atsparus pageltimui, blukimui ir smūgiams, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.

  • Universalus pritaikymas : idealiai tinka knygų viršeliams, pertvaroms, iškaboms ir dekoratyviniams elementams.

  • Lengva priežiūra ir montavimas : lengvas, lengvai pjaustomas, gręžiamas ir valomas, kad išliktų ilgaamžis.

  • Ekologiškas : Pagaminta naudojant tvarius procesus, sertifikuota pagal ROHS, ISO9001 ir ISO14001 standartus.

Matinio PVC panaudojimas Plastiko lakštas

  • Knygų viršeliai : Apsauginiai, matiniai knygų ir sąsiuvinių viršeliai.

  • Biuro pertvaros : stilinga, permatoma apdaila pagerina privatumą.

  • Mažmeninės prekybos stendai : kūrybingi stendai produktų demonstravimui ir POP iškabai.

  • Namų dekoras : naudojamas dekoratyvinėms plokštėms, šviesos difuzoriams ir rankdarbiams.

  • Ženklai : patvarūs, atsparūs oro sąlygoms ženklai, skirti naudoti tiek viduje, tiek lauke.

Išbandykite mūsų PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga viršelius knygų viršeliams ir iškaboms.

Gamybos ir pakavimo procesai

PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga gamybos procesas

PVC Matinių lakštų gamyba

PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga gamybos linija

PVC lakšto gamybos linija

PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga pakavimo procesas

PVC Matinio lakšto pakuotė

Pakavimo ir pristatymo parinktys

  • Pavyzdinė pakuotė : A4 formato lakštinė medžiaga lapai supakuoti į PP maišelius arba dėžutes.

  • Lakštinė pakuotė : 30 kg maišelyje arba pritaikyta pagal poreikį.

  • Padėklų pakuotė : 500–2000 kg vienam faneros padėklui saugiam transportavimui.

  • Konteinerių pakrovimas : 20 tonų kaip standartinė 20 pėdų / 40 pėdų konteinerių talpa.

  • Pristatymo sąlygos : EXW, FOB, CNF, DDU.

  • Pristatymo laikas : 7 dienos (1–3000 kg), 10 dienų (3001–10000 kg), 15 dienų (10001–20000 kg), derybų klausimas (>20000 kg).

Sertifikatai

Matinio plastiko PVC lakštinė medžiaga ROHS, ISO9001 ir ISO14001 sertifikatai

Pasaulinės parodos

HSQY plastiko grupė 2017 m. Šanchajaus parodoje

2017 m. Šanchajaus paroda

HSQY plastiko grupė 2018 m. Šanchajaus parodoje

2018 m. Šanchajaus paroda

HSQY plastiko grupė 2023 m. Saudo Arabijos parodoje

2023 m. Saudo Arabijos paroda

HSQY plastiko grupė 2023 m. Amerikos parodoje

2023 m. Amerikos paroda

HSQY Plastic Group 2024 m. Australijos parodoje

2024 m. Australijos paroda

HSQY plastiko grupė 2024 m. Amerikos parodoje

2024 m. Amerikos paroda

HSQY plastiko grupė 2024 m. Meksikos parodoje

2024 m. Meksikos paroda

HSQY Plastic Group 2024 m. Paryžiaus parodoje

2024 m. Paryžiaus paroda

Dažnai užduodami klausimai apie PVC matinį Plastiko lakštas

Kas yra PVC matinis plastikas lakštinė medžiaga ?

Matinis plastikas PVC lakštinė medžiaga yra skaidri, matinio paviršiaus PVC medžiaga, naudojama knygų viršeliams, iškaboms ir dekoratyvinėms reikmėms, pasižyminti patvarumu ir išsklaidytos šviesos efektą.


Ar PVC matinis plastikinis lakštinė medžiaga tinka naudoti lauke?

Taip, dėl atsparumo oro sąlygoms jis tinka lauko iškaboms ir dekoratyvinėms plokštėms, nes nepagelsta ir neišblunka.


Kokie matinio plastiko lakštinė medžiaga PVC dydžiai galimi?

Galimi tokie dydžiai kaip 700x1000 mm, 750x1050 mm, 915x1830 mm, 1220x2440 mm arba pritaikyti individualiems poreikiams, kurių storis nuo 0,10 mm iki 2 mm.


Kokius sertifikatus turi jūsų PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga ?

Mūsų lakštinė medžiaga įrenginiai yra sertifikuoti pagal ROHS, ISO9001 ir ISO14001 standartus, užtikrinant kokybę ir atitiktį aplinkosaugos reikalavimams.


Ar galėčiau gauti PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga pavyzdį?

Taip, nemokami A4 formato pavyzdžiai yra prieinami. Susisiekite su mumis per el. paštu arba „WhatsApp“ (krovinių gabenimą padengiate jūs per DHL, „FedEx“, „U PS , TNT arba „Aramex“).


Kaip gauti PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga kainos pasiūlymą?

Susisiekite su mumis dėl dydžio, storio ir kiekio informacijos per el. paštu arba „WhatsApp“ ir gaukite greitą kainos pasiūlymą.

Apie HSQY plastiko grupę

„Changzhou Huisu Qinye Plastic Group Co., Ltd.“, turinti daugiau nei 20 metų patirtį, yra pirmaujanti matinio plastiko PVC }, {[t88 lakštinė medžiaga , CPET padėklai , PET plėvelių ir polikarbonato gaminių gamintoja. Čangdžou, Dziangsu provincijoje, valdydami 8 gamyklas, kurių dienos pajėgumas siekia 50 tonų, užtikriname atitiktį ROHS, ISO9001 ir ISO14001 kokybės ir tvarumo standartams.

Pasitikintys klientais Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, JAV, Indijoje ir kitur, teikiame pirmenybę kokybei, efektyvumui ir ilgalaikei partnerystei.

Rinkitės HSQY, jei norite aukščiausios kokybės PVC matinio plastiko lakštinė medžiaga s. Susisiekite su mumis dėl pavyzdžių ar kainos pasiūlymo jau šiandien!

Ankstesnis: 
Toliau: 

Produkto kategorija

PRADĖKITE INFORMUOTĄ RFQ

Raskime tinkamą plastiko sprendimą

Ieškote plastikinių lakštinė medžiaga plėvelių, maisto pakuočių ar individualaus sprendimo? Nurodykite mums savo medžiagą, dydį, kiekį ir taikymo reikalavimus. Mūsų komanda padės jums išsirinkti tinkamą produktą ir pateiks konkurencingą kainos pasiūlymą.
√   Taikymo ir konvertavimo procesas
√ Storis, plotis ir ritinio formatas
√ir ritinio formatas √ Spalva, skaidrumas ir paviršiaus apdaila
√ Funkcija, dokumentai, kiekis ir paskirties vieta
Užsisakykite geriausią kainos pasiūlymą
Užsisakykite geriausią kainos pasiūlymą

Mūsų medžiagų ekspertai padės rasti tinkamiausią sprendimą jūsų projektui, pateiks kainos pasiūlymą ir pateiks išsamų darbų grafiką.

Plastiko lakštas

Padėklai

Pakuotės sandarinimo plėvelės

Pagalba

© AUTORINĖS TEISĖS   2026 HSQY PLASTIC GROUP. VISOS TEISĖS SAUGOMOS.