Please Choose Your Language
Aia ʻoe ma ʻaneʻi: Home » Pepa Palakiko » Pepa PET » Pepa PET Anti-noe » Pepa PET Anti-Fog ʻElua ʻaoʻao no nā pale maka

hoʻouka ʻana

Kaʻana like iā:
pihi kaʻana like ma facebook
pihi kaʻana like ma twitter
pihi kaʻana like laina
pihi kaʻana like wechat
pihi kaʻana like linkedin
pihi kaʻana like pinterest
pihi kaʻana like whatsapp
pihi kaʻana like

Palapala PET Anti-Fog ʻelua ʻaoʻao no nā pale maka

Hāʻawi ka pepa PET anti-fog ʻelua ʻaoʻao HSQY i ka ʻike maopopo no nā pale maka, nā pale palekana a me nā pale pale. Loaʻa i ka mānoanoa 0.25-1mm, nā ʻōwili, nā pepa a me nā nui ʻoki make maʻamau me ka mālama anti-fog hiki ke holoi ʻia i ka wai.
  • Pepa PET

  • HSQY

  • PET-02

  • 0.25mm

  • Moakaka

  • 250 * 330mm a i hoʻopilikino ʻia paha

  • 1000 KG.

Loaʻa:

Wehewehe Huahana

Palapala PET Anti-Fog ʻelua ʻaoʻao no nā pale maka

ʻO ka pepa PET anti-fog ʻaoʻao pālua HSQY he mea A-PET maopopo i hoʻolālā ʻia no nā pale maka, nā pale palekana, nā pale pale, nā pale mahiole a me nā noi ʻē aʻe kahi e hiki ai i ka condensation ke hōʻemi i ka ʻike. Hiki ke mālama ʻia nā ʻaoʻao ʻelua me kahi uhi anti-fog hiki ke holoi ʻia i ka wai e kōkua i ka mālama ʻana i kahi ʻili nānā ʻoi aku ka maopopo i nā kūlana haumū a i ʻole ka loli o ka mahana.

Loaʻa i nā mānoanoa mai 0.25mm a i 1mm, hiki ke hoʻolako ʻia ka mea i loko o nā ʻōwili, nā pepa maʻamau a i ʻole nā ​​​​ʻāpana ʻoki make maʻamau. Loaʻa nā laulā ʻōwili mai 110mm a 1280mm a me nā ana pale maka i hoʻopilikino ʻia no nā mea hana, nā mea hoʻololi, nā mea hoʻolako PPE a me nā ʻoihana huahana palekana ʻoihana.

Wikiō Pepa PET Anti-Fog ʻAoʻao Pālua

He aha ka pepa PET Anti-Fog ʻaoʻao pālua?

ʻO ka pepa PET anti-fog ʻaoʻao pālua he pepa polyethylene terephthalate moakaka me ka lāʻau anti-fog i hoʻopili ʻia ma nā ʻili ʻelua. Hiki ke ʻike ʻia ka palaki moakaka maʻamau i mālama ʻole ʻia ke ao ke hoʻopili ʻia ka makū i loko o nā kulu liʻiliʻi he nui ma luna o ka ʻili.

Hoʻololi ka ʻili anti-fog i ke ʻano o ka hana a ka makū i hoʻopaʻa ʻia. Ma kahi o ka hoʻokumu ʻana i nā kulu liʻiliʻi he nui e hoʻopuehu i ka mālamalama, hiki i ka makū ke pālahalaha i loko o kahi papa lahilahi a ʻoi aku ka like, e kōkua ana i ka pepa moakaka e maʻalahi ke ʻike.

He mea pono ka mālama ʻana i ʻelua ʻaoʻao no nā visors a me nā pale pale kahi e hiki ai ke hōʻike ʻia kekahi o nā ʻili i ka hanu, ka makū a i ʻole nā ​​​​loli wikiwiki o ka mahana. ʻAʻole wehe ka mālama anti-fog i ka makū a pale paha i ka condensation mai ka hana ʻana; ʻo kāna kumu ka hōʻemi ʻana i ka noe ʻike ʻia.

Nā Kiʻi Pepa PET Anti-Fog ʻElua ʻaoʻao

pepa PET anti-fog maopopo ʻelua ʻaoʻao no nā pale maka a me nā visors

Pepa PET Anti-Fog ʻAoʻao Pālua

ʻO ka pepa PET anti-fog maʻamau no ka hana ʻana i ka pale maka

ʻO ka pepa PET Die-Cut maʻamau no nā pale maka

Nā kikoʻī o ka pepa PET Anti-Fog

Hāʻawi ʻo HSQY i ka pepa A-PET anti-fog i nā ʻano ʻōwili, pepa a me ka ʻoki make. Pono e hōʻoia ʻia ka mānoanoa hope loa, ka laulā, nā ana, nā koi uhi a me ke ʻano hoʻololi e like me ka visor i hoʻopau ʻia a i ʻole ka huahana pale.

waiwai Nā kikoʻī
Huahana Pepa PET Anti-Fog ʻaoʻao pālua
Mea Hana ʻO ka Polyethylene Terephthalate Amorphous (A-PET)
Waihoʻoluʻu Mōakāka / Moakaka
Mānoanoa 0.25mm - 1mm, hiki ke hoʻopilikino ʻia
Ka laulā o ka ʻōwili 110mm - 1280mm
Nā Nui o ka Pepa Kuhikuhi 915 × 1220mm, 1000 × 2000mm, 250 × 330mm a me nā nui maʻamau
Ka nui o ka paʻa Ma kahi o 1.35 g/cm³
Lapaʻau Anti-Noe Uhi anti-noe hiki ke holoi ʻia i ka wai me nā ʻaoʻao ʻelua
Nā Waiwai ʻē aʻe i Loaʻa Nā koho anti-static, UV-resistant a me anti-sticking e like me ke kikoʻī
Nā ʻAno Huahana ʻŌwili, pepa, ʻōwili ʻoki a me ka ʻāpana ʻoki make maʻamau
Ka hana ʻana ʻO ka ʻoki ʻana, ka pepa, ka ʻoki make a me nā noi thermoforming i koho ʻia
Nā Hoʻohana Maʻamau Nā pale maka, nā pale palekana, nā pale pale, nā pale mahiole a me nā uhi pale moakaka
MOQ 1000 kg
Ka Mana Hana Kuhikuhi A hiki i 50 tons i kēlā me kēia lā, e like me ke kuhikuhi a me ka papa hana hana

Pehea e hana ai ka pepa PET Anti-Fog?

Hiki mai ka noe ʻana i ka wā e pili ai ka ea mehana a waiwai i ka makū i kahi ʻili aniani anuanu a hui pū ka wai i loko o nā kulu liʻiliʻi he nui. Hoʻopuehu kēia mau kulu i ka mālamalama a hiki ke hoʻolilo i kahi pale aniani i mea pouli.

Hoʻomaikaʻi ka uhi anti-fog i ka pulu ʻana o ka ʻili no laila ʻoi aku ka nui o ka wai i hoʻopili ʻia e pālahalaha ma luna o ka ʻili PET ma mua o ke koe ʻana o nā kulu pākahi. Hoʻemi kēia i ka noe ʻike ʻia a kōkua i ka mālama ʻana i kahi kahua ʻike maopopo.

ʻO ka hana anti-noe e pili ana i ke ʻano o ka uhi ʻana, ka makū, ka mahana, ke ʻano hoʻomaʻemaʻe, ka manawa hōʻike a me nā kūlana hoʻohana hope loa. Pono nā mea kūʻai e hoʻāʻo i nā laʻana ma lalo o nā kūlana hana i manaʻo ʻia ma mua o ka hana nui ʻana.

No ke aha e koho ai i ka lāʻau lapaʻau anti-fog ʻaoʻao pālua?

Hoʻohālikelike ʻana i ka PET Anti-Fog ʻaoʻao pālua PET Anti-Fog ʻaoʻao hoʻokahi
ʻIli i mālama ʻia ʻO nā ʻili ʻelua Hoʻokahi ʻili
Hoʻonohonoho Hoʻokomo ʻAʻole ʻike nui i ka ʻaoʻao e kū pono ana i ke kumu wai Pono ka ʻaoʻao i mālama ʻia e kū pono i ke kaiapuni noe i manaʻo ʻia
Hoʻohana Maʻamau Nā maka aniani a me nā pale pale i hōʻike ʻia i ka makū ma nā ʻaoʻao ʻelua Nā noi me kahi ʻaoʻao fogging i wehewehe pono ʻia

Nā Pōmaikaʻi Koʻikoʻi o ka Pepa PET Anti-Fog

ʻIli Anti-Fog ʻElua ʻAoʻao: Hiki ke mālama ʻia nā ʻili ʻelua e kōkua i ka hōʻemi ʻana i ka noe ʻike ʻia ke hoʻopā ka makū i nā ʻaoʻao ʻelua o kahi visor a i ʻole ka pale pale.

ʻIke Optical Kiʻekiʻe: Hāʻawi ka PET maopopo i ka transparency e pono ai no nā huahana kahi e koʻikoʻi ai ka ʻike ma o ka ʻāpana i hoʻopau ʻia.

Uhi Hiki ke Holoi ʻia i ka Wai: Ua kuhikuhi ʻia ka huahana o kēia manawa me kahi lāʻau anti-fog hiki ke holoi ʻia i ka wai. Pono e hoʻāʻo ʻia nā kaʻina hana hoʻomaʻemaʻe no ka mea hiki i nā detergents, nā solvents, ka abrasion a me ka holoi pinepine ʻana ke hoʻopilikia i ka hana o ka uhi ʻana.

ʻOki Make Maʻamau: Hiki ke hoʻololi ʻia nā pepa i nā ʻano visor i hoʻopau ʻia a me nā ʻāpana ʻē aʻe e like me nā kiʻi a me nā ana o ka mea kūʻai aku.

Ka Hoʻolako ʻŌwili a me ka Pepa: Loaʻa nā mea ma nā ʻano ʻōwili a me ka pepa, e ʻae ana i nā mea hoʻololi e koho i ke ʻano e kūpono loa i kā lākou lako ʻoki a me ka hana ʻana.

Nā Koho Hana: Hiki ke kūkākūkā ʻia nā waiwai anti-static, UV-resistant a me anti-sticking no nā noi e pono ai ka hana ʻili hou aʻe.

Nā noi o ka pepa PET Anti-Fog ʻaoʻao pālua

Hiki ke hoʻohana ʻia ka pepa PET Anti-fog i nā huahana moakaka kahi e hoʻopilikia ai ka makū, ka hanu ʻana a i ʻole nā ​​​​​​loli o ka mahana i ka ʻike.

Nā Pale Maka: Mea pale maka maopopo no nā ʻākoakoa pale maka hoʻolei ʻia a hiki ke hoʻohana hou ʻia, e like me nā koi o ka huahana i hoʻopau ʻia.

Nā Pale Maka Palekana ʻOihana: Nā ʻāpana pale maka moakaka no ka pale maka ʻoihana a me nā lako palekana.

Nā Pale Maka Mahiole: Nā pepa moakaka no nā pale mahiole i koho ʻia a me nā hoʻohana pale maka pani kahi e pono ai ka hana anti-fog.

Nā Pale Pale: Nā uhi moakaka, nā pale pīpī a me nā puka makani pale i hōʻike ʻia i nā kūlana haumākū.

Nā Hana Uila a me nā Hana Maʻemaʻe: Nā uhi pale maopopo a me nā puka makani kahi e pono ai ka mālama ʻana i ka ʻili anti-static a i ʻole nā ​​​​​​hana hou.

No nā noi thermoforming a me ka hoʻololi PET ʻē aʻe, e ʻimi i kā mākou    PET Sheet .    ʻAno huahana

ʻO ka pepa PET Die-Cut maʻamau no ka hana ʻana i ka pale maka

Hiki iā HSQY ke hoʻolako i nā ʻōwili PET piha a i ʻole nā ​​​​pepa no nā mea kūʻai aku e hana ana i ka hoʻololi ʻana i loko o ka hale, a me ke kūkākūkā ʻana i nā ʻāpana ʻoki mua ʻia a i ʻole nā ​​​​ʻāpana make-ʻoki maʻamau no ka hui ʻana o ka visor.

ʻO ka nui kuhikuhi i hāʻawi pinepine ʻia he 250 × 330mm, ʻoiai hiki ke hana ʻia nā ana ʻē aʻe e like me ka hoʻolālā pale maka i hoʻopau ʻia. Pono nā mea kūʻai aku e makemake ana i nā ʻāpana ʻoki make e hāʻawi i kahi kiʻi, faila CAD, laʻana kino a i ʻole nā ​​ana i hoʻopau pololei ʻia.

I ke kuhikuhi ʻana i nā ʻāpana ʻoki make, e hōʻoia i ka nui holoʻokoʻa, ka mānoanoa o ka PET, nā kūlana o nā lua, ke ʻano o ke kihi, nā ana o ka lua, ke koi anti-noe, ke koi ʻili pale a me ke ʻano o ka hoʻopili ʻana.

ʻAʻahu pale a me ka pale ʻili

Hiki i ka ʻili pale ke kōkua i ka hōʻemi ʻana i ke kahakaha ʻana, nā manamana lima a me ka haumia i ka wā o ka hoʻololi ʻana, ka lawe ʻana a me ka ʻākoakoa ʻana. Pono e koho ʻia ka ʻili pale i ʻole e hōʻino ka wehe ʻana i ka ʻili anti-noe hana.

Pono nā mea kūʻai e hōʻoia inā pono ka ʻili pale ma kekahi a i ʻole nā ​​ʻaoʻao ʻelua a kuhikuhi i ke kuhikuhi ʻili i makemake ʻia a me ke kaʻina hana hana ma lalo ma mua o ka hana nui ʻana.

Pehea e koho ai i ka pepa PET Anti-Fog no nā Visors

ʻO ke kikoʻī PET pololei e pili ana i ka huahana i hoʻopau ʻia ma mua o ka mānoanoa wale nō. Pono nā mea kūʻai e noʻonoʻo i nā koi optical, ka paʻakikī, ka maʻalahi, nā ana o ka visor i hoʻopau ʻia, ka hōʻike ʻana i ka noe, ke ʻano hoʻomaʻemaʻe, ke kaʻina hana ʻoki make a me nā kūlana huahana hope e pili ana.

Kumu Koho He aha e Hōʻoia ai
Mānoanoa ʻO ke kaulike e pono ai ma waena o ka maʻalahi, ka paʻakikī a me ka hoʻolālā huahana i hoʻopau ʻia
ʻIli Anti-Noe ʻO ka mālama ʻana i hoʻokahi ʻaoʻao a ʻelua ʻaoʻao paha a me nā kūlana haʻahaʻa i manaʻo ʻia
ʻAno ʻŌwili, pepa, ʻōwili ʻoki a i ʻole ka ʻāpana ʻoki make i hoʻopau ʻia
ʻAʻahu pale Ka palekana hoʻokahi ʻaoʻao a ʻelua ʻaoʻao paha e like me ke kaʻina hana hoʻololi
Hoʻokō Mākeke hoʻouna a me nā koi kūpono no ka visor hope loa a i ʻole ka huahana pale

Palapala Hōʻoia a me ka Maikaʻi

Kuhikuhi nā mea huahana o kēia manawa i nā palapala CE, SGS a me ISO. Pono e hōʻoia ʻia ka laulā o ka hōʻoia, ka hoʻoponopono hou ʻana, ke kūlana kūpono a me ka mana kūpono no ka mea kikoʻī a me ka mākeke e hele aku ai ma mua o ke kau ʻana i kahi kauoha.

ʻAʻole hōʻoia koke nā palapala mea i kahi pale maka i hoʻopau ʻia, visor, mahiole a i ʻole huahana PPE ʻē aʻe. ʻO ke kūlike o ka huahana i hoʻopau ʻia e pili ana i kāna hoʻolālā piha, nā ʻāpana, ka ʻākoakoa a me nā koi o ka mākeke e pili ana.

Palapala hōʻoia PET anti-fog HSQY a me nā palapala maikaʻi

Ka Hoʻopili ʻana a me ka Hoʻouna ʻana

ʻŌpala Laʻana: Hiki ke pale ʻia nā pepa PET liʻiliʻi me nā ʻeke PE a hoʻopaʻa ʻia i loko o nā pahu pepa.

ʻŌpala Pepa a me ka ʻŌwili: Hiki ke ʻōwili ʻia nā pepa PET a i ʻole nā ​​ʻōwili me ka ʻili pale a hoʻopaʻa ʻia i loko o nā pahu pepa a i ʻole ma nā pallets kūpono e hoʻokuʻu aku ai.

Pāʻolo Pallet: ʻO ka hoʻouka ʻana o ka pallet kuhikuhi ma kahi o 500-2000kg ma muli o nā ana PET, ka hoʻonohonoho ʻōwili a me nā koi o ka mea kūʻai aku.

Hoʻouka ʻana i nā ipu: Hiki ke hoʻonohonoho pono ʻia nā hoʻolālā hoʻouka no nā ipu hoʻokuʻu aku he 20ft a i ʻole 40ft e like me nā kikoʻī o ke kauoha.

Nā Kūlana Kālepa: Loaʻa nā koho FOB, CIF a me EXW.

Ka Manawa Alakaʻi Kuhikuhi: Ma kahi o 7-15 mau lā ma hope o ka waiho ʻana, ma muli o ke kikoʻī o ka uhi ʻana, nā koi hoʻololi a me ka nui o ke kauoha.

Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia e pili ana i ka pepa PET Anti-Fog

He aha ka pepa PET anti-fog ʻelua ʻaoʻao?

He pepa PET moakaka ia me ka lāʻau anti-fog ma nā ʻili ʻelua. Kōkua ka lāʻau lapaʻau i ka makū i hoʻopuehu ʻia e pālahalaha like ma luna o ka ʻili, e hōʻemi ana i ke ʻano ao i hoʻokumu ʻia e nā kulu wai liʻiliʻi.

Ke pale piha nei anei ka anti-fog PET i ka condensation?

ʻAʻole. ʻAʻole hoʻopau ka lāʻau anti-noe i ka makū a pale paha i ka condensation mai ka hana ʻana. Hoʻololi ia i ke ʻano o ka wai i hoʻopaʻa ʻia e hōʻemi i ka noe ʻike ʻia a hoʻomaikaʻi i ka transparency.

Ua hoʻopili ʻia ka uhi anti-fog ma nā ʻaoʻao ʻelua?

ʻAe. Ua kuhikuhi ʻia kēia huahana me ka lāʻau anti-noe ʻelua ʻaoʻao, e kūpono ai no nā noi kahi e hiki ai i ka makū ke hiki i kēlā me kēia ʻili.

Hiki ke holoi ʻia ka uhi anti-fog i ka wai?

Ua kuhikuhi ʻia ka huahana o kēia manawa me kahi uhi anti-noe hiki ke holoi ʻia i ka wai. No ka mea hiki i nā kemika hoʻomaʻemaʻe, ke kaomi holoi ʻana a me ka abrasion pinepine ke hoʻopilikia i nā ʻili i uhi ʻia, pono nā mea kūʻai aku e hōʻoia i nā koi hoʻomaʻemaʻe a hoʻāʻo i nā laʻana ma lalo o nā kūlana hoʻohana maoli.

He aha nā mānoanoa i loaʻa?

I kēia manawa, ua papa inoa ʻo HSQY i nā mānoanoa mai 0.25mm a i 1mm. Aia ka mānoanoa kūpono i ka paʻakikī e pono ai, ka maʻalahi, nā ana o ka visor i hoʻopau ʻia a me ke kaʻina hoʻololi.

Hiki iā HSQY ke hoʻolako i ka pepa PET anti-fog 0.25mm?

ʻAe. ʻO 0.25mm kekahi o nā kikoʻī kuhikuhi o kēia manawa a ua manaʻo pinepine ʻia no nā noi hoʻololi pale maka a me ka pale maka.

Hiki ke ʻoki ʻia ka pepa PET anti-fog no nā pale maka?

ʻAe. Hiki iā HSQY ke kūkākūkā i nā ʻāpana PET ʻoki make maʻamau e like me nā kiʻi a nā mea kūʻai aku a i ʻole nā ​​​​laʻana. Loaʻa ka nui kuhikuhi o 250 × 330mm, ʻoiai hiki ke hoʻopilikino ʻia nā ana ʻē aʻe i hoʻopau ʻia.

Hiki iā ʻoe ke hoʻolako i ka pepa PET i loko o nā ʻōwili?

ʻAe. Ua helu ʻia nā laulā o nā ʻōwili mai kahi o 110mm a 1280mm no ka huahana o kēia manawa. Hiki ke kūkākūkā ʻia ke ʻoki ʻana maʻamau e like me nā koi o nā lako hoʻololi.

Loaʻa kahi ʻili pale ma luna o ka ʻili PET?

Hiki ke kūkākūkā ʻia nā hoʻonohonoho ʻili pale no nā noi e pono ai ka pale ʻili hou aʻe i ka wā e ʻoki ai, lawelawe ʻana, lawe ʻana a me ka ʻākoakoa ʻana.

Ua hōʻoia ʻia anei kēia pepa PET no nā pale maka lapaʻau?

ʻAʻole. He mea maka a ʻāpana paha ka pepa PET. ʻO ka mālama ʻana i kahi pale maka lapaʻau a ʻoihana paha e pili ana i ka hoʻolālā huahana piha, ka ʻākoakoa ʻana, ka hoʻohana i manaʻo ʻia a me nā lula a i ʻole nā ​​kūlana e pili ana i ka mākeke huakaʻi.

He aha ka MOQ no ka pepa PET anti-fog ʻelua ʻaoʻao?

ʻO ka MOQ i kēia manawa he 1000kg. Hiki i nā koi uhi maʻamau, ʻoki make, ʻili pale a me ka hoʻopili ʻana ke hoʻopilikia i ka nui o ke kauoha hope loa.

Loaʻa nā hāpana no ka hoʻāʻo ʻana i ka noe?

Hiki ke hōʻoia ʻia ka loaʻa ʻana o ka laʻana e like me ka mānoanoa, nā ana a me nā kikoʻī o ka uhi ʻana. Manaʻo ʻia e hoʻāʻo i nā laʻana ma lalo o ka mahana maoli, ka makū a me nā kūlana hoʻomaʻemaʻe ma mua o ka hana nui ʻana.

He aha ka ʻike e pono ai no kahi ʻōlelo kūʻai?

E ʻoluʻolu e hāʻawi mai i ka mānoanoa, nā ana o ka ʻōwili a i ʻole ka pepa, ka nui, nā koi anti-noe, ke koi ʻili pale, ke kaha kiʻi make-ʻoki inā pili, ka hoʻohana hope ʻana, nā koi ʻōpala a me ka ʻāina e hele aku ai a i ʻole ke awa.

No ke aha e kūʻai ai i ka pepa PET Anti-Fog mai HSQY?

Hoʻolako ʻo HSQY i nā mea pepa PET no nā mea hoʻololi honua, nā mea hana, nā mea hoʻolaha a me nā mea kūʻai aku ʻoihana. Hiki ke hoʻolako ʻia nā papahana PET Anti-fog ma ke ʻano he ʻōwili, nā pepa maʻamau a i ʻole nā ​​​​ʻāpana ʻoki make i hoʻopilikino ʻia e like me nā koi hana ma hope.

E hoʻouna iā HSQY i kou mānoanoa PET, ka laulā, nā ana i hoʻopau ʻia, ka hoʻohana ʻana i kēlā me kēia makahiki, nā koi anti-fog a me ka noi. Hiki i kā mākou hui ke kōkua i ka loiloi ʻana i kahi ʻano mea kūpono a hoʻomākaukau i kahi ʻōlelo kūʻai no kāu papahana.

Ma mua: 
Aʻe: 

Māhele Huahana

E noi i kā mākou ʻōlelo kūʻai maikaʻi loa

E kōkua kā mākou poʻe loea i ka ʻike ʻana i ka hopena kūpono no kāu noi, e hoʻohui i kahi ʻōlelo kūʻai a me kahi papa manawa kikoʻī.

Nā pā

Pepa Palakiko

Kākoʻo

© Kuleana kope   2025 HSQY PLASTIC GROUP Ua mālama ʻia nā kuleana āpau.